KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 11026034
nr 1102 6034
Olle Hjortzberg
(1872-1959), Sverige
Akvarell, Olle Hjortzberg (1872-1959), Blomsterstilleben, signerad, 1943, 38x49
Utrop:
20.000 kr
Såld:
7.000 kr
måndag 17 april 2017
kl 20:59:48
14/4 13:23:47
Olle Hjortzberg
Läs mer om Olle Hjortzberg